Cena rekonštrukcie

Projektová kalkulačka

Predbežný výpočet ceny rekonštrukcie a vyžiadanie cenovej ponuky

Typ rekonštrukcie

Špecifikácia bytu

Podhľady (sadrokartónové znížené stropy)

Typ jadra

O typoch bytových jadier sa viac dozviete tu >>>

Vaňa / sprchový kút

O typoch bytových jadier sa viac dozviete tu >>>

Predpokladaná cena za rekonštrukciu:


Presnejšie nacenenie

Ak máte záujem o presnejšie nacenenie prosíme vyplňte nasledujúce údaje a my sa vám v dohľadnej dobe ozveme.

Ak máte odfotený alebo naskenovaný pôdorys alebo ďalšiu dokmentáciu k rekonštrukcii neváhajte nám ju zaslať.

Voľné termíny

PUSŠPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Obsadené

Rezervované

Cenník

Cena závisí od náročnosti a požiadaviek klienta. V cene je zahrnutý celkový stavebný materiál, vodoinštalačný materiál, elektroinštalačný materiál a práca na komplet s montážou sanity, vypínačov, zásuviek a doplnkov. Zo strany klienta treba zabezpečiť (nie je v cene): obklad, dlažbu, sanitu, batérie, špárovaciu hmotu, lišty na obklad, dvere, farbu ,vypínače, zásuvky, svietidlá, zrkadlo a iné doplnky.

Ceny rekonštrukcie bytov sú len orientačné. Konečná cena sa určuje po osobnej obhliadke priamo na mieste budúcej rekonštrukcie. Predbežná cena sa dá určiť po zaslaní pôdorysu a Vašich podrobných požiadaviek.

V cene je zahrnutý: stavebný materiál, vodoinštalačný materiál, elektroinštalačný materiál + revízna správa a celková práca.

Práca: Bytové jadro na komplet + montáž sanity a doplnkov, elektroinštalácia do celého bytu + revízna správa, škrabanie starých maľoviek, alebo tapiet, sieťkovanie stien a stropov armovacou sklolaminátovou sieťkou, omietanie stien a stropov, sadrokartóny, maliarske práce, montáž interierových dverí, pokládka podláh CLIK, montáž linky a iné vopred dohodnuté požiadavky.

V cene je zahrnuté dovoz materiálov hore uvedených (stavebý, vodo inštalačný, elektroinštalačný) a odvoz a likvidácia odpadu.

Zo strany klienta treba zabezpečiť (nie je v cene): obklad, dlažbu, sanitu, batérie, špárovaciu hmotu, lišty na obklad, dvere, farbu ,vypínače, zásuvky, svietidlá, zrkadlo, podlahy, prechodové lišty, linka, okná a iné doplnky.

Montáž a dodávku vchodových dverí naša firma nezabezpečuje. Montáž vchodových dverí zabezpečujú certifikované a spôsobilé firmy na bezpečnostné dvere s ktorýmispolupracujeme už dlhé roky.